Wpisz aby wyszukać

Czasopismo Twój Farmaceuta

Czasopismo Twój Farmaceuta istnieje na rynku od ponad 8 lat. Do tej pory wydaliśmy ponad 50 numerów czasopisma, a aktualny średni nakład wynosi 150.000 egzemplarzy. To duża dawka wiedzy z zakresu zdrowia, opieki farmaceutycznej, profilaktyki, urody, zdrowego odżywania i stylu życia. Wszystkie materiały są przygotowywane przez naszych ekspertów, a zespół redakcyjny tworzą farmaceuci, kosmetolodzy i dietetycy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Portal Twój Farmaceuta

Marka Twój Farmaceuta to nie tylko drukowany dwumiesięcznik, ale również serwis o zdrowiu, opiece farmaceutycznej i urodzie, który powstał z myślą o tym, aby budować świadomość pacjentów na temat profilaktyki oraz roli farmaceuty w skutecznym leczeniu (opieka farmaceutyczna).

Profil farmaceuty

Nasze treści tworzą wyłącznie farmaceuci oraz kosmetolodzy i dietetycy.


mgr farmacji Agnieszka Dębowska

Absolwentka Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zawodowo – kierownik apteki, prywatnie mama Rysia i Julka i dzięki nim swe zainteresowania skierowała ku tematyce zdrowego żywienia. Lubi rozpieszczać swoją rodzinę gotowaniem i tworzeniem różnych smakołyków. Uwielbia taniec, szczególnie rytmy kubańskie, i wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną.


mgr farmacji Aleksandra Prichacz

Absolwentka wydziału farmacji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pracuje w aptece i zawodowo interesuje się tematyką ze wszystkich dziedzin zdrowia, jednak szczególnie zaangażowana jest w pomoc osobom borykającym się z niepłodnością. Prywatnie mama dwóch cudownych córek, z którymi chętnie tworzy i tańczy. Lubi czytać książki, chodzić po górach, słuchać muzyki, fotografować, próbować nowych smaków, oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.


mgr farmacji Agnieszka Krasoń

Z medycyną jest związana od dziecka. Tata jest lekarzem a mama mikrobiologiem, dlatego farmacja była dla niej wyborem oczywistym. Magistrem farmacji jest od 25 lat. Posiada specjalizację z farmacji aptecznej i studia podyplomowe z kosmetologii i suplementów diety. W wolnym czasie lubi czytać książki, podróżować – szczególnie zimą na narty, a latem na windsurfing.


mgr farmacji Magdalena Krzemińska

Absolwentka Wydziału Farmacji na Uniwersytecie Medycznym
w Łodzi. Pracuje jako magister farmacji w aptece. Wierzy w sens istnienia prawdziwej opieki farmaceutycznej w Polsce. Prywatnie zajmuje się rękodziełem. Pasjonuje się filmem i literaturą.


mgr farmacji Beata Plewka

Absolwentka Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista z zakresu farmacji aptecznej. Obecnie pełni funkcję kierownika apteki. Zawodowo zaangażowana jest w propagowanie idei opieki farmaceutycznej. W zaciszu domowym najchętniej ogląda dobre filmy albo zatapia się w ciekawej lekturze. Wolny czas spędza na świeżym powietrzu nad ulubionym jeziorem lub podróżując do wyjątkowych miejsc.

Kontakt i reklama

Agnieszka Chmielewska, Marketing Specialist
agnieszka.chmielewska@invimed.pl

Katarzyna Rinas, Category Product Manager
katarzyna.rinas@invimed.pl

Agata Śmiech, Category Product Manager
agata.smiech@invimed.pl

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania. Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe. Wszelkie prawa autora, wydawcy i producenta bazy danych są zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów jest zabronione.

Serwis nie stanowi i nie zastąpi porady lekarskiej.